Wizyta Pszczelarzy
|
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
|
|
|
Wizyta Pszczelarzy
Dziś w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z pszczelarzami. Dzieci dowiedziały się o życiu pracowitych owadów, ich pracy, znaczeniu w przyrodzie, a także o bardzo odpowiedzialnej pracy pszczelarza. Zaproszeni goście przybyli do nas w towarzystwie swoich przyjaciół - pszczół.
Spotkanie zakończyło się degustacją miodu, które dzieci z wielką przyjemnością smakowały.
Dziękujemy Panu Marek Szebesta za poświęcony czas.
|
|
|
|
|
|
|