Międzyprzedszkolny Konkurs recytatorski "Mój ulubiony wiersz"
|
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
|
|
|
Międzyprzedszkolny Konkurs recytatorski "Mój ulubiony wiersz"
Dziś w naszym przedszkolu odbył się Miedzyprzedszkolny konkurs recytatorski pt "Mój ulubiony wiersz". Do zaprezentowania wiersza zostały zaproszone dzieci z przedszkoli naszego miasta.
I miejsce zajęła Łucja Cnota z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 1, recytując wiersz pt. "Samochwała" Jana Brzechwy.
II miejsce zajął Filip Szewczyk z Publicznego Przedszkola nr 1, recytując wiersz pt. "Stefek Burczymucha" Marii Konopnickiej.
III miejsce zajęła Zofia Dzierżęga z Publicznego Przedszkola nr 2, recytując wiersz pt. "Na straganie"Juliana Tuwima.
Jury wyróżniło również Adama Gajda z Publicznego Przedszkola nr 3, recytującego wiersz "Ptasie radio".
Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie wypadły wspaniale. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za uczestnictwo w konkursie.
|
|
|
|
|
|
|