W dniu dzisiejszym odbył się Przedszkolny Konkurs Recytatorski ,,Mój ulubiony wiersz". Wszyscy uczestnicy wykazali się niebywałymi zdolnościami recytatorskimi. Spośród wszystkich uczestników wyróżniono Zofię Dzierżęgę oraz Martynę Benesiewicz. Dziewczynki będą reprezentowały nasze przedszkole na Miejskim Konkursie Recytatorskim. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a rodzicom dziękujemy za przygotowanie dzieci do konkursu.
Konkurs recytatorski "Mój ulubiony wiersz"












